Prezent dla kierowcy

/

Jeśli pomyślimy o najlepszych prezentach dla kierowców to pewnie każdy myślałby o tym, by mieć do swojej dyspozycji sieć autostrad rozsianych po kraju. Takich życzeń spełnić nie możemy, dlatego jak szukamy podarunku dla osoby prowadzącej samochód należy myśleć o innych opcjach. Podpowiadamy więc pod kątem cen na co można się decydować, a produktów jest rzeczywiście sporo, dlatego wybór nie powinien być szczególnie trudny.

Wydatki na małą kieszeń

Akcesoria samochodowe

Prezenty nie muszą być drogie, czasami gest rzeczywiście jest sprawą kluczową. Przykładem są tutaj różnego rodzaju akcesoria zapachowe, które można w swoim samochodzie umieścić. Żaden kierowca zimą nie pogardzi takimi elementami jak odmrażać do zamków czy płyn do rozmrażania szyb. Te produkty są świetne, tak samo jak połączenie w jednym produkcie skrobaczki ze szczotką usuwającą śnieg. Przydatnym i tanim podarunkiem będzie także ładowarka samochodowa. Dzięki temu nasz smartfon już w trakcie długiej drogi nie będzie się wyłączał. Do tego fajnie sprawdzi się również taka propozycja jak rozgałęziać gniazdek 12V, który pozwoli włączyć tam kilka urządzeń.

Wydatki na średnią kieszeń

Jeśli chodzi o średnie koszty to na pewno takim fajnym elementem będzie apteczka. I to taka, która będzie wyposażona w więcej niż podstawowe akcesoria. Można mówić o specjalnych maseczkach do sztucznego oddychania czy też bandaż elastyczny, nożyczki.

Prezent motoryzacyjny

Jeśli chcemy wybrać praktyczny prezent można mówić karnet na myjni, zapłacić za sezonową wymianę opon czy też kupić usługę np. wymiany oleju. Linka holownicza nie musi być złym życzeniem, a czasami bardzo się przyda, gdy coś nieoczekiwanego na drodze będzie miało miejsce.

Zestaw głośnomówiący

Osoby, które lubią rozmawiać przez telefon są najlepszym przykładem tych, którym kupić można specjalne zestawy głośnomówiące na prezent. Jeśli znamy gust takiej osoby zawsze można zdecydować się kupno okularów przeciwsłonecznych. Takie będą się zawsze dobrze sprawdzać i to niezależnie czy będzie lato czy zima. Czasami zimą nawet te okulary mogą się bardziej przydać niż latem. Słońce nisko nad horyzontem może być bardziej męczące dla kierującego samochodem niż to letnie, wysoko postawione słońce, które aż tak mocno w oczy nie będzie razić.